Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.,
ul. Gen. Chłapowskiego 36 64-010 Krzywiń

Super User
Kategoria:

W sobotę 1 września 2018r.  w Krzywiniu  ponownie zagoszczą biegacze, którzy wystartują w Biegu Liry oraz dzieci i młodzież startujący w Biegu z Chrupką.  W związku z organizacją zawodów  w dniu 01.09.2018 w godzinach 09.00-12.30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku drogi Krzywiń - Lubiń. Trasa biegu głównego (dystans 10 km) będzie przebiegać od startu z siedziby Wytwórni Pasz Lira na ul Chłapowskiego 36 w Krzywiniu, w kierunku Lubinia gdzie na ul. Powstańców w pobliżu świetlicy wiejskiej wyznaczono punkt nawrotowy. Następnie trasa biegu prowadzi z powrotem do Krzywinia w kierunku centrum gdzie na ul. Chłapowskiego przed Rondem wyznaczono drugi punkt nawrotowy. Meta mieścić się będzie na terenie firmy Lira.

Został wyznaczony objazd  przez Wieszkowo i Żelazno.Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie zapraszamy mieszkańców do kibicowania. 

Objazdy

 

 Trasa Biegu Liry

 Czytaj więcej: Uwaga !!!! Utrudnienia w ruchu drogowym

Super User
Kategoria:

 

Trasa - Bieg Liry 10km

Trasa biegu głównego (dystans 10 km) będzie przebiegać od startu z siedziby Wytwórni Pasz Lira na ul Chłapowskiego 36 w Krzywiniu

w kierunku Lubinia gdzie na ul. Powstańców w pobliżu świetlicy wiejskiej wyznaczono punkt nawrotowy.

Następnie trasa biegu prowadzi z powrotem do Krzywinia w kierunku centrum gdzie na ul Chłapowskiego przed Rondem wyznaczono drugi punkt nawrotowy.

Po nawrocie biegniemy ponownie ul. Chłapowskiego do mety usytuowanej na terenie Wytwórni Pasz Lira na ul Chłapowskiego 36 w Krzywiniu.

Zdjęcie trasy poniżej.

Czytaj więcej: Trasy

 

 

Bieg z chrupką

Informacje wkrótce.